רעיונות של הבית שלך: מטבח (60 תמונות) – צבע ואור בפנים

המטבח תמיד היה סוג של חלון ראווה של נוחות ונוחות בבית. אני חושב שאף אחד לא יטיל ספק שאנחנו ביודעין עם רגש קוראים זה יקר בכל המובנים את הלב של הבית?

מטבחים הם חללים ייחודיים בבתים שלנו כי תפקיד חשוב בחיינו. לפי המסורת וההגדרה, תפקידו של המקום הוא הכנת מזון ובישול.

תמונה של החדר שבו הרמוניה של צבע ותאורה שולט

תמונה של החדר שבו הרמוניה של צבע ותאורה שולט

אבל מטבחים מודרניים הם משהו יותר. הם לבו של בית אחד מלא חיים וחמימות.

המטבחים המסורתיים מתמקדים בעבודה וכוללים חומרים בסיסיים בעיצובם. מטבחים מודרניים נוטים להיות מסוגנן להתבלט בין היתר. על מנת שהמטבח שלך יהיה יפה, נעים ופונקציונלי, הוא חייב לקחת את הטוב ביותר מכל אור.

הרעיונות הבסיסיים עבור הבית שלך, אנחנו רוצים לחשוף במאמר זה - הוא השימוש בצבעים שונים בעיצוב של אפשרויות המטבח ותאורה של החדר. אחרי הכל, צבע אור לשחק תפקיד ענק בחיינו.

צבע הפנים של המטבח

פנים מודרני עם שילובי צבעים שנבחרו היטב

פנים מודרני עם שילובי צבעים שנבחרו היטב

אין צבעים רע בטבע, טעויות לקרות כאשר השילוב שלהם נכשל. כל גוון יכול להיראות נהדר אם הצבעים והחומרים הסובבים זה את זה בהרמוניה אינטראקציה זה עם זה.

בעיצוב מודרני, אפשרויות שונות עבור עיצוב צבע של המטבח משמשים. זה יכול להיות גם שילוב בהיר וקליט, קל ועדין.

העצות הבאות לשימוש בצירופי צבעים יעזרו לכם בחדרים לקשט.

 • האהוב של המטבח הקלאסי הוא לבן. עבור חדר זה, הוא מתאים באופן מושלם. הוא עושה את החדר נקי, חכם ונעים מאוד. כמובן, זה לא אומר כי הפנים צריך רק צליל לבן.

שימו לב! עם לבן, שילוב נהדר של כמעט כל הצבעים. ברקע מדהים יעמדו קירות, כיסוי רצפה, סינר עבור הכיור, משטחי העבודה והמכשירים.

 • משילובים מוצלחים עם צבע לבן ניתן לציין צהוב. הוא ייתן לחדר עוד רעננות, מצב רוח עליז וממריץ. כאפשרות, אתה יכול להשתמש באי צהוב במטבח, לעשות קיר צהוב או לבחור מנורות בטווח זה.
רהיטים בהירים נגד הקירות הלבנים נראה מרשים מאוד

רהיטים בהירים נגד הקירות הלבנים נראה מרשים מאוד

 • אוהבי הטבע בוודאי אוהב את השילוב של לבן וירוק, אשר קלאסי. עם תאורה שנבחרו כראוי, המטבח הלבן והירוק נראה נהדר. בנוסף פנים כזה יהיה כרום רהיטים, ואת הרצפה והתקרה ניתן גזוז עם עץ. רקע לבן ייתן אלגנטיות על משטחי עץ, מתכת יביא תחכום וסגנון לחדר.
 • Zest ו שיק יוסיף את הגוונים של החדר סגול, למשל את הצבע של פוקסיה. זה לא צריך להיות הרבה. אתה יכול לבחור בטווח זה, למשל, כיסאות מנורות, או לעשות עורות עם דפוס בהיר, המטבח שלך ישחק עם צבעים חדשים. השימוש באלמנטים שחורים בעיצוב גם נותן את הפנים קסם מסוים.
 • אם אתה מתנגד לבן, יש לו גוונים רבים, למשל, צבע שנהב. השפעה יוצאת דופן מתקבלת על ידי שילוב של גוון שנהב וכחול. זה יכול לשמש כאשר לקשט את סינר המטבח עם אריחים בתבנית זו צבע. תוספת מושלמת פנים זה יהיה אורות כרום.
 • אופציית win-win בקישוט המטבח היתה ונשאר גוונים של סולם אפור אצילי. חדר זה נותן לתושביה שלום, אבל זה נראה מאוד אלגנטי ומסוגנן.
התאורה המקורית מדגישה את האלגנטיות של האפור

התאורה המקורית מדגישה את האלגנטיות של האפור

לא משנה כמה קשה עבדנו, שהמטבח הפך למקום היפה ביותר שבו כל בני המשפחה ממהרים להתאסף, לעתים קרובות יש מחשבות שיש עדיין משהו חסר ...

נראה כי הכל נבחר היטב, להציב כראוי שום דבר לא מבולבל, אבל יש תחושה של חוסר שלמות. ואולי, הבעיה טמונה הסיקור?

1

שיר של אור בלב הבית

הגישה הנכונה המושג תאורה ייתן למטבח שלך עוד יותר קסם. החלטות שגויות יכול לחצות את כל המאמצים לקלקל את איכות העיצוב!

גם בהתחשב במטבח כאזור עבודה, אתה לא יכול להזניח את הצורך ליצור תאורה טובה. כנ"ל לגבי חדר האוכל, למעט רגעים רומנטיים, כאשר החדר מעוטר רק עם אורות נר נרפרף.

מאחר שמערכות חשמל אינן ניתנות לשינוי בקלות, חשוב במיוחד בבחירת מקורות אור שכל דבר צריך להיחשב מראש.

שימוש באפשרויות תאורה שונות

שימוש באפשרויות תאורה שונות

כמובן, עם כמה גמישות, פתרונות ניתן למצוא את המחשבה, אבל זה הרבה יותר יעיל כדי לקבוע את המיקום של מקורות אור כאשר אתה רק מתחיל להקים מטבח חדש לגמרי או עושה תיקונים גדולים.

ההוראה, המוצעת על תשומת הלב שלך, יספר על כמה נקודות שימושיות שאתה צריך לשים לב בעת עיצוב ערכת תאורה.

 1. גורם חשוב מאוד ליצירת אווירה חיובית בחלל המטבח הוא התאורה של משטחי עבודה עם מנורות מתאימות. זה ידוע כי תאורה מלאכותית משפיעה על תפיסת צבע ומראה של אובייקטים, כמו גם בישול.
 1. פתרון יעיל יכול להיות מכוון לאזור העבודה מובנית מנורות כמו מנורות הלוגן. הם הוכיחו להיות דרך חסכוני ואיכותי של תאורה המטבח. וגם הם מספקים מאה אחוז של ספקטרום גלוי, כלומר, שווה ערך שנוצר באופן מלאכותי של אור יום מתקבל.
 1. נוריות צבעוניות חמות יכול לשמש גם אם החום הנפלט על ידי מנורות הלוגן אינו מתאים לך.
 1. עוד פתרון מעניין עבור משטחי עבודה תאורה - קטן מובנית נורות, מה שנקרא נקודות. הם לחסוך מקום, כפי שהם רכובים ישירות ארונות המטבח.
 1. במטבחים המודרניים, שבהם הפתרונות העדכניים ביותר משמשים, תאורת LED משמש לעתים קרובות - מנורות LED. סרטי זוהרים נסתרים נראים אפקטיביים להפליא והמחיר זול למדי.
כתמי תקרה וגופי תאורה ארוכים מעל השלד

כתמי תקרה וגופי תאורה ארוכים מעל השלד

 1. גישה ראוותנית יותר היא ליצור גבס גבס זרם עם תאורה מפוזרת מוסתר או עם כתמים מובנים. שילוב של שתי האפשרויות אפשרי.
 1. אם אתם מתכננים דלפק בר, אשר מפריד ויזואלית את המטבח מחדר האוכל, מומלץ להתקין עבור יופי ונוחות, מנורות תליון למטבח. הם יכולים להיות גלילי או אליפסה בצורת. ובכן מנורות אלה נראים בקבוצה של 3 - 5 חתיכות.

שימו לב! אורות מתלה מעל הבר הם מאוד אלגנטי, מושך ויזואלית ומעשית. העיקר הוא למקם אותם בגובה הנדרש, כך שאין אפשרות, על כיסאות גבוהים ליד הבר, להכות את הראש.

פינת אוכל תאורה

באזור חדר האוכל, אתה יכול להשתמש סוגים שונים של גופי תאורה התקרה. לגבי נברשות ושילובים של מנורות מסודרות ברצף או באסימטריה - להמשיך מגודל שולחן האוכל.

שילוב של מנורות מובנות ותליית מנורות

שילוב של מנורות מובנות ותליית מנורות

תקרות נתלות, עם המובנה אורה ומנורות כמו מטבח קטן וחדר אוכל עם לא רק לספק אור מאופק רך, אלא גם מבחינה ויזואלית להגדיר את הגבולות של פינת האוכל.

וידאו על התאורה של המטבח -

מסקנה

בהרמוניה שילוב ניואנסים צבע שונים בעיצוב המטבח, כראוי בחירת התאורה, אתה בהחלט ליצור אווירה בהירה ושמחה בלב הבית שלך עם הידיים שלך.

גלריה

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − 28 =