פנים המטבח בבית הארץ (47 תמונות) – תכונות של ההסדר

עבור מישהו, בית כפרי הוא מקום מגורים קבוע, ועל מישהו - אי של שקט והסתגרות, שבו אתה יכול לברוח מהעיר לסוף שבוע או לחופשה. בכל מקרה, הפנים של המטבח בבית כפרי צריך ליצור מצב רוח שקט, בעת ובעונה אחת נוח ופונקציונלי.

מה צריך להיות מסופק במהלך הבנייה והגימור של הבית לצייד את המטבח עם הנוחות הגדולה ביותר האפשרית? באיזה סגנון לקשט את החדר? איזה סוג של מכשירי חשמל ביתיים לרכוש? ננסה לענות על כל השאלות הללו.

מטבח פנים בבית כפרי

עיצוב מטבחים

עקרונות של יצירת מטבח בבית כפרי

הדרך הקלה ביותר היא לקבל את המטבח של החלומות שלך על ידי בניית הבית שלך. גם בשלב של העיצוב שלה, אתה יכול לחשוב על ולנסח את הדרישות שלך לחדר זה. משהו שאתה יכול לשנות עם הידיים שלך במבנה מוכן, כי זה אתה לא מפר זכויות של שכנים.

הצורה והאזור של המטבח

בבית שלך, אתה יכול להחליט בעצמך איפה החלונות צריכים ללכת במטבח, מה זה צריך להיות בכושר וגודל.

המועצה. בשלב התכנון של האתר, להחליט היכן טנק ספיגה או shambo עבור מי ביוב יהיה ממוקם. רצוי לצייד את המטבח בחלק הקרוב ביותר של הבית.

הכי נוח הוא הצורה המרובעת של המטבח מבודד. זה מאפשר לך בנוחות מקום רהיטים וציוד, משאיר מספיק מקום לקבוצת חדר האוכל. גם אם בבית יש חדר אוכל נפרד, זה טוב שיש מקום במטבח עבור חטיפים.

מטבח פנים האוכל בבית הכפר

דוגמה של סידור רהיטים במטבח מרובע

מטבח בבית כפרי נוח מאוד לשלב עם חדר האוכל. במקרה זה, החדר צריך להיות מרווח, עם כמה חלונות.

תכנון

תן לנו רשימה אלה רגעים שיש לקחת בחשבון בבנייה או שחזור.

 • כניסה כלכלית. אם יש יציאה נפרדת מהאתר מהמטבח, זה יפשט את חייכם: לא תצטרכו לעבור את כל הבית כדי לבחור גבעול של שמיר או להביא ירקות.
 • הפנים של המטבח במדינה לא יסבלו אם לצייד אותו במזווה אחסון וכמעט בשימוש כלי. והנוחות ברורה.
פנים של מטבח כפרי

מחסן במטבח

 • אם לגדל ירקות באתר שלך ולעשות ההכנות בחורף, לספק נוכחות של מחתרת במטבח לאחסון שלהם.
 • חשוב היטב על כל התקשורת. עדיף לעשות זאת מראש מאשר אז לתכנן את המיקום של אזור העבודה תוך התייחסות למסקנות הזמינות.
  לדוגמה, אם אתה רוצה לעשות אי שטח עבודה עם כיור ותנור, מים ומערכת ביוב, כמו גם צינור לציור, יש להביא מיד למקום הנכון.

עצה שימושית. ישנן מספר תוכניות טלוויזיה ("תגובת קיץ", "Fazenda", וכו '), שממנו אתה יכול לקבל רעיונות מעניינים עבור הסדר של המטבח.
עם זאת, ישנם קטעי וידאו באתר האינטרנט שלנו, שבו יש מידע מעניין בנושא זה.

מדינה המטבח סגנונות

הוא האמין בדרך כלל כי הפנים של המטבח בבית הכפר צריך להיעשות בסגנון של המדינה, פרובנס או קלאסיקות. למעשה, זה יכול להיות כל דבר.

אנשי העיירה שבאים לבית כפרי כדי להירגע מן הרעש, קצב מטורף של החיים ואת הדומיננטיות של הטכנולוגיה, באמת מעדיפים נוחות כפר שלווה, חומרים טבעיים מינימום של הציג מכשירי חשמל מודרניים.

אם אדם מתגורר תמיד בכפר או בכפר כפרי, הוא עלול פשוט להחמיץ את זוהרה של עיר גדולה. והוא מפצה על מחסור זה על ידי עיצוב אולטרה מודרני של ביתו.

1

קלאסיקה

בסגנון קלאסי נראה הכי טוב בחדרים גדולים עם תקרות גבוהות.

"הסימנים" העיקריים שלה:

 • ריהוט מעץ מלא (או חיקוי האיכותי שלו) עם לוחות זכוכית מוסיף.

שים לב. כל מכשירי הבית צריך להיות מובנה ו חזיתות סגורות של רהיטים.

 • נברשות ונרות קריסטל.
 • אלמנטים דקורטיביים בצורת עמודות, אומנות, ציורי קיר על הקירות.
 • וילונות ארוכים צפופים עם מבחר.
 • חומרים טבעיים וצבעים טבעיים לקישוט קירות, רצפות, תקרות.
 • אביזרים מברונזה, כסף, מתכות יקרות אחרות.
פנים של בית כפרי מטבח

מטבח קלאסי

המחיר של חומרים טבעיים הוא גבוה מאוד בימים אלה, כך מעטים יכולים להרשות לעצמם כזה פנים מפואר.

ארץ

עיצוב מטבח בסגנון המדינה גם מחייב שימוש בחומרים טבעיים - עץ, לבנים, אבן, טיח. ריהוט צריך להיות עם חלקים רבים מדפים פתוחים. במקום חזיתות, אתה יכול לסגור את הארונות עם וילונות כותנה.

הצבעים העיקריים הם לבנים, בצבע בז ', חום. אבל אביזרים יכול להיות בהיר: וילונות בפרח או בכלוב, מנות צבעוניות, רצפות פסים על הרצפה.

פנים המטבח בבית הארץ (47 תמונות) - תכונות של ההסדר

מטבח בסגנון כפרי

אם אתה שם לב, בתמונה של המטבחים בסגנון כפרי יש לעתים קרובות אח: אח, תנור רוסי. אם הדירה אפשרית רק חיקוי שלהם, אז בבית כפרי אנשים רבים רוצים להעריץ אש "חי" אמיתי.

מודרני

הסגנון המגוונים ביותר לקשט את המטבח הוא ארט נובו. עיטור הראשי שלה צריך להיות מכשירי חשמל לבית, אז לבנות אותו ולהסתתר מאחורי חזיתות המטבח רהיטים אינו שווה את זה.

מאז המודרניות דורשת הרבה אור, זה יהיה מעניין במיוחד להסתכל על הפנים של המטבח בחדר האוכל בבית כפרי עם חלונות גדולים. אם יש הזדמנות כזו, הם יכולים להיות עשוי הרצפה, עם גישה למרפסת.

פנים המטבח בבית הארץ (47 תמונות) - תכונות של ההסדר

מטבח-חדר אוכל בסגנון ארט נובו

הסגנון הנבחר מודגש על ידי קווים חלקים של המטבח להגדיר, בר מטבח מתולתל, שילובים יוצאי דופן של חומרים מנורות ואביזרים אחרים.

היי-טק

נקה קווים קפדניים, מבריק של מתכת טכנולוגיה חזיתות מבריק, פתרונות צבע מודגש, אוטומציה מקסימלית של כל תהליכי המטבח - כל זה הוא טק. זה נראה נהדר במטבח של כל ריבוע, אבל לא ממש "להתאים" עם האווירה של אידיליה הכפר - חובב.

פנים המטבח בבית הארץ (47 תמונות) - תכונות של ההסדר

מטבח בסגנון מודרני

מסקנה

כמו אין בדיוק אותם אנשים, אז לא יכול להיות כללים ברורים - מה צריך להיות המטבח בבית הכפר. הוראות העיצוב והעיצוב יכולות להכיל רק פריט אחד: לעשות מה שאתה רוצה ליהנות מהזמן שלך כאן.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − = 85