עיצוב מטבח בבית פאנל (54 תמונות): פנים המקורי פריסה סטנדרטית

ברוב בתי הפאנל, השטח מתחת למטבח בולט ממש "על פי עיקרון השיורי" - כך הפנים של המטבחים כמעט זהים. ואכן, קשה לחשוב על העיצוב המקורי של המטבח בבתים פאנל, אם השטח של המטבח הזה הוא על 5 עד 7 מטרים רבועים.

עם זאת, "קשה" לא אומר "בלתי אפשרי", ולכן, במאמר זה ננסה להוכיח איך אפשר להפוך את המטבח בדירה סטנדרטית מקורי ונעים מספיק.

עיצוב מטבח בבית פאנל

פנים המטבח הרגיל

הפריסה של המטבח בבית רגיל

אנחנו מגדילים את שטח המטבח

המשימה הראשונה שעומדת בפנינו בעת עיצוב מחדש של מטבח בבית פאנל היא למקסם את החלל הזמין עבורנו.

עם זאת, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות גם בלי להרוס את המחיצות ולספח את המטבח לסלון - מספיק לעשות כמה פעולות לא מסובכות יחסית.

 • קודם כל - אנחנו מסירים את הדלת למטבח ומחליפים אותה בקשת. יחד עם זאת, אתה יכול להרחיב את הפתח קצת - כדי להפוך את המטבח שלנו מרווח יותר.
עיצוב מטבח בפאנל בת תשע קומות

קשת במקום דלת

שימו לב!
אתה יכול לגמרי לפרק את הדלת רק אם יש לך תנור חשמלי מותקן. במקרה של גז תנור, תצטרך להתקין דלת הזזה - זה גם לא לוקח הרבה מקום.

 • ואז - אנחנו משנים רדיאטורים ישנים מברזל יצוק של קיטור למודלים מודרניים וקומפקטיים יותר. אתה תהיה מופתע כאשר אתה מעריך כמה שטח היה תפוסים על ידי סוללות ישנות!
 • אם יש מחסן ליד המטבח - מעולה. חבטנו בקיר המזווה, צמוד למטבח, חור, ואנחנו מתקינים שם כיור עם מדיח כלים.
 • אם יש דלת הלוג'יה במטבח - אתה יכול להסיר אותו, ומניחים דלפק או דלפק בר על אדן החלון. אז אנחנו מקבלים עלייה של כ 2 מ"ר של שטח.
 • חלון המטבח יכול גם להיות מורחבת על ידי הגדלת פתח האור. לשם כך, אנו בוחרים חלונות מתכת פלסטיק עם עלה צר - הם מאפשרים לנו לקבל יותר אור מבלי לאבד את המאפיינים המבצעיים של החלון עצמו.
עיצוב בבית פאנל

יותר אור - יותר מקום

עם מיומנויות מסוימות, אתה יכול לעשות את כל השינויים הללו פריסה עצמך, די מהר. אם ברצונכם להבהיר את פרטי היצירות הנ"ל - אנו ממליצים לכם להכיר את הוראות הווידאו באתר שלנו, וגם לא יזיק להתייעץ עם מומחים.

פתרונות פונקציונליים

אז, עם הפריסה של המטבח, הבנו, עכשיו אנחנו צריכים להחליט איך נניח את המטבח להגדיר.

למרות העובדה כי העיצוב בבית פאנל מוכתב על ידי עצם הצורה של המטבח, אתה יכול לבוא עם כמה תפקודית, ובמקביל פתרונות מקוריים.

עיצוב מטבח בבתי פאנל

שימוש רציונלי מרבי של האזור

 • עבור מטבחים צרים וארוכים, סידור של שורה אחת או סידור בצורת U של רהיטי מטבח מתאים. במקרה זה, שולחן העליון על הקיר קצר יכול להיות משולב עם אדן החלון - כך אנחנו מקבלים ניצחון באזור.
 • כרגיל לכולנו השולחן במטבח לא תמיד הכרחי. במקום שולחן, אתה יכול להתקין משטח דק על מודולים מטבח, או בר מטבח.
 • מיקום מסורתי על קו כביסה קריר צלחת מאוד לא נוח במבצע: ראשית, ביניהם כמעט שום משטח עבודה, ושנית, יש צורך להפעיל כל זמן מקצה אחד של המטבח במהלך בישול למשנו. כדי למנוע זאת, לפחות אחד משלושת היסודות חייב להיות ממוקם ליד הקיר הנגדי.
 • במידת האפשר, ניתן לרכוש מקרר עם עומס אופקי (עליון). למרות העובדה כי המחיר של מודלים כאלה הוא גבוה מאוד, בתנאים של מחסור בחלל כגון מקרר עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר.
עיצוב מטבח בבית פאנל (54 תמונות): פנים המקורי פריסה סטנדרטית

מכשירים מובנים במטבח

עצה!
בעת רכישת מכשירי חשמל ביתיים, העדפה צריכה להינתן מובנית מודלים. בנוסף רווח ברור על השטח, לעתים קרובות מוטבע מודלים יש משאב נהדר של עבודה.

טריקים מעצב

ויזואלית להגדיל את שטח המטבח

כל זה נאמר לפני, מודאג אך ורק את החלק הפונקציונלי של עיצוב פנים המטבח.

עם זאת, השימוש של כמה טריקים בגימור יכול גם להוסיף מטבח למרחב!

עיצוב מטבח בבית פאנל (54 תמונות): פנים המקורי פריסה סטנדרטית

ערכת הצבעים של המטבח

 • קירות לקשט במטבח טיפוסי עדיף לעשות אור ככל האפשר, אבל לא לבן. קירות לבנים הם מלוכלכים מהר מאוד, בנוסף, צבע לבן טהור נראה inexpressive. עדיף לבחור אפור בהיר, בז ', קפה או גוונים אחרים.
 • קווים אנכיים בקישוט הפנים להפוך את המטבח גבוה - לפחות חזותית. כמו כן, כדי להגדיל את גובה החדר יכול להיות שילוב של רצפת כהה עם תקרה קלה.
 • אחת המגמות המשמעותיות בעיצוב של מטבחים קטנים היא השימוש זכוכית מראות. חזיתות מטבח שקוף, לוחות זכוכית עם מראות ואלמנטים בעיצוב שיקוף להפוך את המטבח הרבה פחות צפוף.
 • היתרון של המטבח שלנו הוא גם השימוש במספר מקורות אור. בנוסף לנברשת המטבח המסורתית, אתה יכול להגדיר את התאורה של המטבח להגדיר או מספר מנורות על סוגריים מטלטלין. זה לא רק נראה נחמד, אבל גם מספק נוחות בעת הבישול.

כמובן, כדי לפצות באופן מלא על חוסר מרחב שיטות כאלה לא יכולות להיות - אבל לפחות נוכל להתרחק תבנית וכתוצאה מכך נקבל מטבח עם עיצוב מושקע ומקורי.

1

מטבח סגנונות בבית פאנל

לבסוף אני רוצה לומר כמה מילים על הסגנון של המטבח, אשר ישירות מכתיב לנו את הבחירה של אלה או חלקים אחרים של רהיטים ואביזרים.

כמובן, כל האמור לעיל הוא לא הוראה מילולית, אבל לדבוק באחד הסגנונות ולא לאפשר בלבול עדיין שווה את זה.

עיצוב מטבח בבית פאנל (54 תמונות): פנים המקורי פריסה סטנדרטית

מטבח היי-טק

בבית פאנל יהיה המטבח המתאים בסגנונות כאלה:

 • היי-טק. הפנים של מטבח כזה מאופיין קווים ברורים, שפע של זכוכית מתכת מלוטשת, שימוש בחומרים מודרניים. במטבח בסגנון היי-טק יש מקום למכשירים המודרניים ביותר - ממכונת קפה ועד למולטי-מרק.
 • מודרני. המאפיין העיקרי של מטבחים כאלה הוא מינימליזם, אשר מתאים במיוחד עבור מטבחים טיפוסי. מטבחים בסגנון מודרני הם הבחין על ידי צבעים בהירים, רווי, אביזרים גדולים שפע של מקום פנוי.
 • סגנון סקנדינבי (בתמונה). אולי, סגנון זה הוא הקרוב ביותר אל פנים המטבח. המטבח בסגנון סקנדינבי משלב פשטות ופונקציונליות, אשר לא יכול להיות מתאים יותר למטבח קטן בבניין רב קומות.
עיצוב מטבח בבית פאנל (54 תמונות): פנים המקורי פריסה סטנדרטית

סגנון סקנדינבי - אידיאלי למטבחים טיפוסיים

לסיכום, אני רוצה לציין כי עיצוב המטבח בבניין תשע קומות פאנל יכול להיות מקורי, מתחשב ומודרני. ואל תתביישו על ידי אזור המטבח הקטן - אפילו על שישה מטרים רבועים אתה יכול ליצור יצירת מופת אמיתית!

גלריה

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 5 = 7